Questions? Feedback? powered by Olark live chat software
واحد های گردشگری و سفره خانه ها
واحد های گردشگری
یک مجموعه از امکانات اقامتی، تفریحی و سرگرمی است. این تدابیر اقدامی است که ابتدا در دهه 1930 در انگلیس به صورت کمپ های تفریحی ایجاد شده و هنوز از استقبال خوبی برخوردار است. در این مراکز، امکانات تفریحی در محیطی با کم ترین هزینه فراهم می شود. ضمن این که امکانات خواب و اقامت نیز دارد. مراکز تفریحی نیز مانند دیگر واحدهای اقامتی متأثر از تغییرات بوده اند و دلیل آن تغییر سلیقه و دیدگاه های مصرف کننده می باشد. این اماکن اخیراً با نام های متفاوتی خوانده می شوند از جمله : دهکده تفریحی یا پارک تفریحی .

معادن
معدن
معدن کاری یا کان‌گری به عمل استخراج کانی‌های ارزشمند یا دیگر مواد از زمین و معمولاً از معادن آن گفته می‌شود.
موادی که از این کانسارها به‌دست می‌آید شامل فلزهای پایه، فلزهای قیمتی، آهن، اورانیوم، زغال‌سنگ، الماس، آهک، نمک، پوتاس و موادی از این دست می‌شود. هر گونه موادی که نمی‌توان آن را از راه کشاورزی یا ساخت مصنوعی در آزمایشگاه و کارخانه به‌دست آورد معمولاً از راه معدن‌کاری به‌دست می‌آید.
واحد های صنعتی
صنعت
اگر تمام فعالیت‌های اقتصادی را که با تولید کالا و خدمات با استفاده از ماشین‌آلات و تجهیزات ساخته دست بشر سر و کار دارد، به عنوان یک کل تصور کنیم، هر صنعت، زیرمجموعه‌ای از این کل است که تعداد زیادی از فعالیت‌های مشابه را شامل می‌شود. صنعت، در کنار معدن و کشاورزی تقریباً تمامی فعالیت‌های تولیدی یک جامعه را در بر می‌گیرد و نقش حیاتی در پیشرفت اقتصادی کشورها ایفا می‌کند. تعریف مهم برای صنعت:به مجموعه تمام واحد هایی که در تولید، توزیع یا مصرف یک محصول یا یک دسته از محصولات مشابه فعالیت می کنند صنعت گفته می شود.
واحد های کشاورزی
واحدهای کشاورزی
در کشورهای کم درآمد، بخش کشاورزی به دلیل گستردگی و پیوندهای قوی با سایر بخش‌های اقتصادی، به عنوان موتور و محرک اولیه رشد اقتصادی عمل می‌نماید. کشاورزی در این کشورها بیشترین سهم نیروی کار را به خود اختصاص داده و با ۶۸ درصد اشتغال و ۲۴ درصد تولید ناخالص داخلی جایگاه ویژهای دارد. اغلب جمعیت فقیر به‌طور مستقیم به این بخش به این بخش وابسته بوده و از طریق کشاورزی گذران زندگی می‌کنند. افزایش میزان بهره‌وری در بخش کشاورزی باعث ارزان‌تر شدن مواد غذایی شده و کمک قابل توجهی به اقتصاد خانوارهای فقیر می‌کند. همچنین کشاورزی نوین با اشتغال بیشتر در واحدهای فرآوری همراه شده و عرضهٔ خدمات و نهاده‌های بیشتری را در بازار به دنبال دارد. این روند به شکل غیرمستقیم به ایجاد اشتغال در مزارع منجر خواهد شد.
شرکت راهپویان نوین اندیشه آسمان

توضیحاتی در مورد شرکت

شرکت راه پویان نوین اندیشه آسمان با برند گروه مشاورین آسمان در زمینه طراحی ، نظارت بر پروژه های صنعتی ، معدنی ، خدماتی ، رفاهی ، تفریحی ، گردشگری ، دامداری و کشاورزی با توجه به داشتن نیروهای خلاق و با تجربه از سال ۱۳۹۰ کار خود را شروع و تا کنون در تمام زمینه‌ها تجربه ای وافر کسب و در خدمت سرمایه گذاران محترم می باشد . این شرکت با توجه به پتانسیل نیروی کاردان و باتجربه و بازنشسته تمام دستگاه‌های اجرایی می‌تواند در تمام زمینه ها مشاوری توانمند برای شما عزیزان باشد که در اسرع وقت نتایج مطلوب برایتان به دست آورد . این گروه تاکنون طرح‌های زیادی در زمینه صنعت ، معدن و گردشگری در سطح استان مرکزی ارائه نموده است . تهیه طرح‌های دقیق دارای توجیه اقتصادی نقشه های سایت پلان و مکانیابی بر اساس نیاز منطقه از مهمترین دستاوردهای چند ساله این مجموعه می باشد که بتواند در زمینه اشتغال زایی و سرمایه‌گذاری بستری مناسب برای عزیزان به وجود آورد .
ما راه را به شما نشان می دهیم
بهترین پیشنهاد سرمایه گذاری را از طرف ما دریافت خواهید کرد 

حقوق

کلیه حقوق و امتیازات این وبسایت متعلق به شرکت راهپویان نوین اندیشه آسمان می باشد 

Layout Type

Presets Color

Background Image